VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Wil je alleen kleinere vogels op de Adventurer voedersilo’s ontvangen? Monteer dan eenvoudig deze Silobeschermer Adventurer. Hij is gemaakt van metaal en heeft dezelfde donkergrijze kleur als de Adventurer. Geschikt voor voedersilo Adventure 40 cm. Eenvoudig demonteerbaar voor schoonmaak.
Let op: het gaat hier enkel om de beschermkooi. De Adventurer zadensilo 40 cm koop je er los bij.
| Artikelnummer | 945490120 |
|---|---|
| Breedte | 325 mm |
| Gewicht | 1.265 kg |
| Diameter | 325 |
| Lengte | 325 mm |
| Hoogte | 350 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Vogelsoort | Pimpelmees, Koolmees, Zwarte mees, Kuifmees, Staartmees, Huismus, Ringmus, Roodborst, Vink, Groenling, Putter, Sijs, Boomklever |
| Diersoort | Vogel |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Grafietgrijs |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|