VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze (6) partners (zie partnerlijst) voor het personaliseren van advertenties. Je kunt jouw toestemming op ieder moment aanpassen in onze cookieverklaring, die je ook kunt bereiken via de link onderaan de pagina via ‘Cookies’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Vier seizoenen lang wandelt, kruipt en sluipt Dieter Coppens door ‘zijn’ Zoerselbos, alleen of met experts. Gewapend met zijn telelens en een hoofd vol natuurweetjes is Dieter jouw enthousiaste, persoonlijke natuurgids. Hij laat je zien dat het bos niet zomaar een decor is om in te wandelen, maar een aaneenschakeling van radertjes die allemaal hun functie hebben in dat grote, verbazingwekkende geheel.
Boslof is een boeiende mix van persoonlijke mijmeringen en observaties, diepgravende gesprekken met experts, wonderbaarlijke natuurweetjes en prachtig beeldmateriaal.
| Artikelnummer | 9789022340028 |
|---|---|
| ISBN | 9789022340028 |
| Aantal pagina's | 272 |
| Auteur | Dieter Coppens |
| ISBN | 9789022340028 |
| Taal | Nederlands |
| Aantal pagina's | 272 |
| Auteur | Dieter Coppens |
| Breedte | 183 mm |
| Gewicht | 1.043 kg |
| Lengte | 30 mm |
| Hoogte | 258 mm |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|