VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Insecten zijn onmisbaar in de natuur. Zo helpen bijen bij de bestuiving van planten, kruiden en fruitbomen. Door dit Insectenhotel te plaatsen help je ze van daaruit hun nuttige werk te doen. Gevuld met bamboe en rond hout is dit insectenhuis ideaal voor solitaire bijen en andere beestjes zoals spinnen, oorwormen en kevers. Plaats het Insectenhotel op een zonnige plek in de buurt van bloeiende planten.
Fraai vormgegeven, degelijk uitgevoerd in vurenhout en afgewerkt met een blanke lak op waterbasis.
| Artikelnummer | 921040125 |
|---|---|
| Breedte | 185 mm |
| Gewicht | 0.86 kg |
| Lengte | 98 mm |
| Hoogte | 160 mm |
| Merk | Natuurpunt |
| Diersoort | Bij, Insect, Lieveheersbeestje |
| Materiaal | Wood (FSC® 100%), Hout (FSC® 100%) |
| Kleur | Bruin |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|