VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Deze combikast is speciaal gemaakt voor de vlinder, sluipwesp en solitaire bij. Deze laatste helpt je graag bij de bestuiving van je tuinplanten. Met dit kastje help je deze insecten aan een veilig onderkomen.
Tip: hang het kastje tot 1,5 hoogte op een luwe, zonnige plek richting het zuiden. Het liefst in een bloemrijke omgeving.
| Artikelnummer | 920600125 |
|---|---|
| Breedte | 190 mm |
| Gewicht | 0.76 kg |
| Lengte | 146 mm |
| Hoogte | 167 mm |
| Merk | Natuurpunt |
| Diersoort | Bij, Vlinder |
| Materiaal | Wood (FSC® 100%), Hout (FSC® 100%) |
| Kleur | Groen, Bruin |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|