VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Speciaal ontworpen voor solitaire of wilde bijen. Deze steken niet gauw; ze hebben geen kolonie om te verdedigen. Het zijn uitstekende bestuivers, zeer geschikt voor het bestuiven van fruitbomen, frambozen, vroege aardbeien en een reeks bloemen en bloesem.
De nestkast wordt geleverd met 29 tubes, 2 schroeven en pluggen om hem horizontaal te bevestigen en een bijsluiter met aanvullende informatie.
| Artikelnummer | 920400119 |
|---|---|
| Breedte | 97 mm |
| Gewicht | 0.257 kg |
| Lengte | 89 mm |
| Hoogte | 186 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Diersoort | Bij |
| Materiaal | Plastic |
| Kleur | Groen |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|