VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
(Klein)kinderen zelf een vlinderhuis laten maken vinden ze erg leuk. Het stimuleert de creativiteit en het is bovendien leerzaam. Alle onderdelen zijn op maat gemaakt en de spijkerplaatsen zijn al voorgeboord. Een speciale werkruimte is niet nodig, alleen een hamertje en een kruiskopschroevendraaier. Met de gemakkelijk te begrijpen handleiding zetten kinderen het vlinderhuisje zo in elkaar.
Inhoud: op maat gemaakte houtelementen, montagemateriaal en een ophanghaakje.
| Artikelnummer | 904100119 |
|---|---|
| Breedte | 180 mm |
| Gewicht | 0.777 kg |
| Lengte | 85 mm |
| Hoogte | 250 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Diersoort | Vlinder |
| Materiaal | Wood (FSC® 100%), Hout (FSC® 100%) |
| Kleur | Bruin |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|