VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Niets is leuker dan samen knutselen met jouw kinderen of kleinkinderen. Beschik je over twee linkerhanden? Maakt niet uit, want de spijkerplaatsen zijn voorgeboord en er zit een duidelijke bouwtekening bij.
Inclusief montage-artikelen.
| Artikelnummer | 905110119 |
|---|---|
| Breedte | 205 mm |
| Gewicht | 1.19 kg |
| Lengte | 170 mm |
| Hoogte | 295 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Invliegopening | 32mm |
| Vogelsoort | Koolmees, Huismus, Boomklever, Bonte vliegenvanger |
| Diersoort | Vogel |
| Materiaal | Wood (FSC® 100%), Hout (FSC® 100%) |
| Kleur | Bruin |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|