VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Voer je e-mailadres hieronder in om een notificatie te ontvangen wanneer het product weer op voorraad is:
De natuurlijke broedplaatsen van vogels lopen steeds meer gevaar. Vogels zijn dan ook op zoek naar nieuwe broedplaatsen. De nestkast Portland kan hier de perfecte oplossing voor zijn. Maak dus niet alleen jezelf blij met vogels in je tuin of op je balkon, maar ook de vogels zelf door ze een nieuw plekje te geven. Deze nestkast heeft een invliegopening van 28 mm en is daarmee zeer geschikt voor kleinere mezen, zoals de pimpelmees en kuifmees.
Deze nestkast is gemaakt van duurzaam hout. Zorg ervoor dat de kast minimaal 2 meter hoog ophangt, hier door zijn vogels veiliger van roofdieren. Hang de nestakst ook niet in de volle zon. Hierdoor wordt het een lekkere plaats voor vogels om te schuilen of te broeden.
| Artikelnummer | 905340125 |
|---|---|
| Breedte | 205 mm |
| Gewicht | 0.85 kg |
| Lengte | 147 mm |
| Hoogte | 229 mm |
| Merk | Natuurpunt |
| Invliegopening | 28mm |
| Vogelsoort | Pimpelmees, Zwarte mees, Kuifmees, Glanskop, Matkop, Ringmus |
| Diersoort | Vogel |
| Materiaal | Wood (FSC® 100%), Hout (FSC® 100%) |
| Kleur | Bruin |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|