VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Haal de natuur dichterbij met deze unieke nestkast, speciaal ontworpen voor soorten zoals het roodborstje en het winterkoninkje. Gemaakt uit één stuk berkenhout, met de natuurlijke bast intact gelaten, heeft hij een rustieke uitstraling die prachtig past in elke tuin of balkon.
Deze nestkast is niet alleen charmant van uiterlijk, maar biedt ook een comfortabel onderkomen voor je gevederde bezoekers – het hele jaar door.
Wat deze nestkast bijzonder maakt:
Verwelkom de vogels in je tuin en geniet van hun vrolijke aanwezigheid.
| Artikelnummer | 909890119 |
|---|---|
| Breedte | 190 mm |
| Gewicht | 2 kg |
| Lengte | 170 mm |
| Hoogte | 260 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Vogelsoort | Roodborst, Winterkoning, Zanglijster |
| Diersoort | Vogel |
| Materiaal | Wood (FSC® 100%), Hout (FSC® 100%), Berk |
| Kleur | Zwart |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|