VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Voer je e-mailadres hieronder in om een notificatie te ontvangen wanneer het product weer op voorraad is:
Als nestkast valt hij amper op. Deze uitgeholde berkenstam gaat mooi op in de natuurlijke omgeving van uw tuin. De nestkast heeft een half open invliegopening en is daarmee bijzonder geschikt voor roodborst, winterkoning, witte kwikstaart en grauwe vliegenvangers. Hang deze nestkast het liefst onder een oversteek of carport. Om de nestkast aan het einde van het broedseizoen schoon te maken is het dak aan één zijde met een schroef vastgezet. Door deze schroef eruit te draaien kan het dak weggedraaid worden en kunt u de nestkast controleren of schoonmaken. Ook verkrijgbaar met een invliegopening van 32 mm.
Het berkenblok is een natuurlijk product, dus de afmetingen en gewicht kunnen variëren.
| Artikelnummer | 905230119 |
|---|---|
| Breedte | 185 mm |
| Gewicht | 1.95 kg |
| Lengte | 230 mm |
| Hoogte | 300 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Vogelsoort | Roodborst, Winterkoning, Merel, Zanglijster, Grauwe vliegenvanger |
| Diersoort | Vogel |
| Materiaal | Wood (FSC® 100%), Hout (FSC® 100%), Berk |
| Kleur | Bruin |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|