VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Als vogelhuisje valt hij nauwelijks op, deze uitgeholde berkenstam. Dit maakt de nestkast erg geliefd. De invliegopening van 32 mm is ideaal voor een koolmees, kuifmees, boomklever of een bonte vliegenvanger. Deze vogels kiezen graag voor deze natuurlijke nestkasten. Het dak kan eraf worden geschroefd om de kast schoon te maken.
Binnenmaten van deze nestkast:
Het berkenblok is een natuurlijk product, dus de afmetingen en gewicht kunnen variëren.
| Artikelnummer | 905120119 |
|---|---|
| Breedte | 181 mm |
| Gewicht | 1.37 kg |
| Lengte | 235 mm |
| Hoogte | 300 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Invliegopening | 32mm |
| Vogelsoort | Koolmees, Huismus, Boomklever, Bonte vliegenvanger |
| Diersoort | Vogel |
| Materiaal | Wood (FSC® 100%), Hout (FSC® 100%), Berk |
| Kleur | Bruin |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|