VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
De nestkast Vail heeft een invliegopening van 32 mm en is daardoor uitermate geschikt voor grote mezen als koolmees en kuifmees. Deze nestkast heeft een gelaagd dak waardoor hij een bijzondere uitstraling krijgt. De diepte van de nestkast is voldoende waardoor vogels veilig een nest onderin kunnen bouwen. Het aangebrachte invliegplaatje zorgt ervoor dat de invliegopening niet verder uitgehakt kan worden door bijvoorbeeld spechten.
| Artikelnummer | 909750119 |
|---|---|
| Breedte | 230 mm |
| Gewicht | 1.49 kg |
| Lengte | 188 mm |
| Hoogte | 277 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Invliegopening | 32mm |
| Vogelsoort | Koolmees, Huismus, Boomklever, Bonte vliegenvanger |
| Diersoort | Vogel |
| Materiaal | Wood (FSC® 100%), Hout (FSC® 100%) |
| Kleur | Bruin |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|