VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze (6) partners (zie partnerlijst) voor het personaliseren van advertenties. Je kunt jouw toestemming op ieder moment aanpassen in onze cookieverklaring, die je ook kunt bereiken via de link onderaan de pagina via ‘Cookies’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Het aantal natuurlijke broedplaatsen neemt af. Om boomkruipers aan een geschikte nest- en schuilplaats te helpen is deze speciale nestkast ontwikkeld. De invlieg (kruip) opening zit half in de achterwand en half in de zijwand. Hiermee is deze nestkast uitermate geschikt voor de boomkruiper. Vul de nestkast voor de helft met nestmateriaal zoals bosgrond.
Voordelen van de nestkast boomkruiper:
| Artikelnummer | 901200119 |
|---|---|
| Breedte | 186 mm |
| Gewicht | 0.798 kg |
| Lengte | 172 mm |
| Hoogte | 272 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Vogelsoort | Roodborst, Winterkoning, Zanglijster |
| Diersoort | Vogel |
| Materiaal | Wood (FSC® 100%), Hout (FSC® 100%) |
| Kleur | Groen, Bruin |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|