VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Kinderen vinden knutselen erg leuk om te doen. Het stimuleert de creativiteit en is bovendien leerzaam. Met het bouwpakket Nala maken ze een erg leuk vormgegeven nestkastje. Alle onderdelen zijn op maat gemaakt en de spijkerplaatsen zijn al voorgeboord. Een speciale werkruimte is niet nodig, alleen een hamertje en een kruiskopschroevendraaier. Met de gemakkelijk te begrijpen handleiding zetten (klein)kinderen het bouwpakket zo in elkaar.
Laat de fantasie helemaal de vrije loop gaan door het nestkastje te versieren met verf of stiften. Zoek daarna een rustige, beschutte plaats in de tuin. Het wordt een belevenis als een pimpelmees de nestkast gaat bewonen. Materiaal: Op maat gezaagde houten onderdelen, bevestigingsmaterialen en een ophangbeugeltje.
Binnenmaten van deze nestkast:
| Artikelnummer | 904700119 |
|---|---|
| Breedte | 253 mm |
| Gewicht | 1.12 kg |
| Lengte | 85 mm |
| Hoogte | 184 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Invliegopening | 28mm |
| Vogelsoort | Pimpelmees, Zwarte mees, Kuifmees, Glanskop, Matkop, Ringmus |
| Diersoort | Vogel |
| Materiaal | Wood (FSC® 100%), Hout (FSC® 100%) |
| Kleur | Bruin |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|