VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
De mussenloft werd ontwikkeld en getest door Vogelbescherming Vlaanderen i.s.m. Vivara/CJ Wildlife. Uit verschillende types verkozen de huismussen dit model als favoriete broedplaats. De mussenloft is gemakkelijk op te hangen tegen een gevel, maar ook eenvoudig in te bouwen. De opsplitsing tussen het terras en de effectieve broedruimte vormt een extra barrière tegen predatie. Vanaf dit terras kunnen de huismussen rustig de omgeving afspeuren voordat ze de nestkast verlaten. Mannetjes kunnen vanaf dit terras al tsjilpend de vrouwelijke huismussen de nestplaats tonen.
Binnenmaten van deze nestkast:
| Artikelnummer | 901080119 |
|---|---|
| Breedte | 320 mm |
| Gewicht | 6.12 kg |
| Lengte | 160 mm |
| Hoogte | 165 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Vogelsoort | Huismus, Ringmus |
| Diersoort | Vogel |
| Materiaal | Wood (FSC® 100%), Hout (FSC® 100%), Woodstone |
| Kleur | Grijs |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|