VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
De halfopen houtbeton nestkast “Barcelona” is geschikt voor roodborsten, winterkoningen, kwikstaarten en grauwe vliegenvangers. Ook de merel, gekraagde roodstaart of zwarte roodstraat neemt soms zijn intrek.
Binnenmaten van deze nestkast:
| Artikelnummer | 906610119 |
|---|---|
| Breedte | 227 mm |
| Gewicht | 4.104 kg |
| Lengte | 241 mm |
| Hoogte | 280 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Vogelsoort | Roodborst, Winterkoning, Merel, Zanglijster, Grauwe vliegenvanger |
| Diersoort | Vogel |
| Materiaal | Wood (FSC® 100%), Hout (FSC® 100%), Woodstone |
| Kleur | Bruin |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|