VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Let op, het gaat hier om een uitvouwkaart.
Deze praktische uitvouwkaart helpt je in één oogopslag algemene soorten bomen herkennen. Deze kaart past in elke rugzak, handig voor onderweg! Ontdek de natuur dicht bij huis.
Jasper de Ruiter is bekend als natuurillustrator van onder meer verschillende herkenningskaarten. Als eigenaar van De Speurzoekers stimuleert hij jong en oud de natuur zelf te ontdekken, door spannende opdrachten, leerzame producten en workshops.
| Artikelnummer | 9789050118415 |
|---|---|
| ISBN | 9789050118415 |
| Aantal pagina's | 16 |
| Auteur | Maureen Kemperink |
| Breedte | 104 mm |
| Gewicht | 0.05 kg |
| Lengte | 210 mm |
| Hoogte | 10 mm |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|