VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Op zoek naar een zadensilo met een eigentijdse uitstraling? Dan is de zadensilo met 4 openingen uit de Adventurer lijn een prima keuze. De diameter van deze voedersilo is extra breed (8,5 cm) waardoor er meer voer in kan. De deksel en de voederopeningen zijn gemaakt van aluminium en zijn donkergrijs van kleur.
Zorg er voor dat er altijd voldoende voer in de silo zit, zodat vogels niet te diep de opening in hoeven om de laatste restjes voer te pakken.
| Artikelnummer | 330220119 |
|---|---|
| Breedte | 143 mm |
| Gewicht | 0.625 kg |
| Lengte | 143 mm |
| Hoogte | 400 mm |
| Capaciteit | 1,1 kg |
| Merk | CJ Wildlife |
| Vogelsoort | Huismus, Koolmees, Pimpelmees, Roodborst, Vink, Groenling, Spreeuw, Ringmus, Zwarte mees, Kuifmees, Putter, Sijs, Staartmees, Boomklever |
| Diersoort | Vogel |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Grafietgrijs |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|