VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze (6) partners (zie partnerlijst) voor het personaliseren van advertenties. Je kunt jouw toestemming op ieder moment aanpassen in onze cookieverklaring, die je ook kunt bereiken via de link onderaan de pagina via ‘Cookies’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Hang dit voederhuis aan een raam en je kunt jouw tuinvogels van heel dichtbij bekijken. Dit raamvoederhuis is gemaakt van het weersbestendige polycarbonaat en heeft twee sterke zuignappen, waarmee je het aan een raam bevestigt. Door de doorzichtige constructie zijn de vogels van alle kanten te bekijken. Het overstekende dak en gaatjes in de bodem waarborgen dat het voer droog blijft.
| Artikelnummer | 313210119 |
|---|---|
| Breedte | 240 mm |
| Gewicht | 0.24 kg |
| Lengte | 105 mm |
| Hoogte | 150 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Vogelsoort | Pimpelmees, Koolmees, Kuifmees, Staartmees, Huismus, Ringmus, Roodborst, Vink, Groenling, Putter, Spreeuw, Sijs, Boomklever |
| Diersoort | Vogel |
| Materiaal | Plastic |
| Kleur | Transparant |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|