VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Voor de allereerste keer kun je alle vogels van de wereld samen bekijken in één gebruiksvriendelijk, volledig geïllustreerd boek. Gemaakt voor een breed publiek, van beginnende vogelaars tot deskundige ornithologen en iedereen die geïnteresseerd is in de spectaculaire diversiteit aan vogels. Dit boek heeft voor elk wat wils.
De gemakkelijkste en leukste manier om door alle vogels van de wereld te bladeren.
Boek in het Engels
For the first time ever, you can contemplate All the Birds of the World together in a single easy-to-use, fully illustrated volume. Created for a broad public, from novice birders to expert ornithologists and anyone interested in the spectacular diversity of birds, this book has something for everyone.
ISBN: 9788416728374
Wil je meer weten over de inhoud van dit boek? Lees dan de uitvoerige boekbespreking op: www.natuurpunt.be/boekbesprekingen
| Artikelnummer | 9788416728374 |
|---|---|
| ISBN | 9788416728374 |
| Taal | Engels |
| Aantal pagina's | 968 |
| Publicatiedatum | 2020 |
| Auteur | Josep Del Hoyo |
| Breedte | 312 mm |
| Gewicht | 4.342 kg |
| Lengte | 112 mm |
| Hoogte | 388 mm |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|