VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
De ANWB Roofvogelgids van Europa beschrijft zeer uitvoerig alle roofvogels van Europa. Handig ingedeeld met veel foto’s en illustraties.
De ANWB Roofvogelgids van Europa van Daniel Schmidt-Rothmund, Winfried Nachtigall & Theodor Mebs is dé vogelgids voor iedereen die alles wil weten over alle Europese roofvogels. De 39 soorten worden zeer uitvoerig beschreven, compleet met hun specifieke kenmerken, habitat, jachtmethoden, voortplanting en populaties. Met meer dan 300 foto’s, illustraties inclusief vliegbeelden, en verspreidingskaarten wordt het herkennen en waarnemen van deze majestueuze vogels heel eenvoudig.
Wil je meer weten over de inhoud van dit boek? Lees dan de uitvoerige boekbespreking op: www.natuurpunt.be/boekbesprekingen
| Artikelnummer | 9789043942874 |
|---|---|
| ISBN | 9789043942874 |
| Taal | Nederlands |
| Aantal pagina's | 248 |
| Publicatiedatum | 2021 |
| Auteur | Theodor Mebs |
| Breedte | 136 mm |
| Gewicht | 0.43 kg |
| Lengte | 195 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|