VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Van plaatjeszwammen en boleten tot beker-, buik-, koraal- en trilzwammen: Nederland kent een grote rijkdom aan paddenstoelen. Basisgids Paddenstoelen laat je kennismaken met ongeveer 100 van de meest algemene soorten paddenstoelen van Nederland. Dit boek is gericht op de herkenning in het veld, met duidelijke beschrijvingen en heldere, kleurrijke foto's. Daarmee kunnen ook beginnende paddenstoelenliefhebbers de soorten op naam brengen. Het boek bevat tevens informatie over ecologie en verspreiding en geeft tips voor het zoeken naar paddenstoelen.
Thomas W. Kuyper is hoogleraar aan Wageningen Universiteit, gespecialiseerd in paddenstoelen en schimmels. Hij werkt al meer dan 40 jaar aan paddenstoelen, en is medeauteur van het Basisboek Paddenstoelen en de Veldgidsen Paddenstoelen I & II. Nico Dam is fysicus, maar daarnaast al ruim 25 jaar fervent paddenstoelenkenner. Hij is onder andere mede-auteur van het Basisboek Paddenstoelen en de Veldgidsen Paddenstoelen I & II.
| Artikelnummer | 9789050117074 |
|---|---|
| ISBN | 9789050117074 |
| Taal | Nederlands |
| Aantal pagina's | 128 |
| Publicatiedatum | 2019 |
| Auteur | Thomas W. Kuyper |
| Breedte | 167 mm |
| Gewicht | 0.342 kg |
| Lengte | 12 mm |
| Hoogte | 240 mm |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|