VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze (6) partners (zie partnerlijst) voor het personaliseren van advertenties. Je kunt jouw toestemming op ieder moment aanpassen in onze cookieverklaring, die je ook kunt bereiken via de link onderaan de pagina via ‘Cookies’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Deze unieke raamhanger heeft een eenvoudige, maar effectieve constructie. De twee zuignappen beneden houden de aluminium staaf op zijn plek en de zuignap boven, waaraan het touwtje bevestigd is, zorgt voor maximale stabiliteit. Aan het haakje kun je een pindacake (500 of 1000 ml) en zelfs een kleine voedersilo of voederblokhouder hangen.
| Artikelnummer | 350450119 |
|---|---|
| Breedte | 102 mm |
| Gewicht | 0.05 kg |
| Lengte | 36 mm |
| Hoogte | 352 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Diersoort | Vogel |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zilver |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|