VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Een heel handzaam vogelgidsje met een verbazingwekkend complete inhoud. Van alle vogelsoorten die je in de tuin of in het park kunt tegenkomen, wordt een heldere beschrijving gegeven van de meest in het oog springende kenmerken, met meer dan 400 prachtige tekeningen van 88 verschillende soorten. Met ook uitgebreide beschrijvingen over hun habitat en gedrag.
| Artikelnummer | 9789043927819 |
|---|---|
| ISBN | 9789043927819 |
| Taal | Nederlands |
| Aantal pagina's | 192 |
| Breedte | 93 mm |
| Gewicht | 0.17 kg |
| Lengte | 140 mm |
| Hoogte | 16 mm |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|