VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Superhandig zakgidsje met bijgevoegde mini-poster. Informatief, handzaam, duurzaam en goedkoop: de ideale begeleiders voor onderweg! Deze nieuwe, serie pocketgidsen is een schot in de roos voor elke natuurliefhebber. Elke gids bevat beknopte informatie over kenmerken, leefwijze, habitat en verspreiding en is voorzien van trefzekere illustraties. Daarnaast bevat elke gids een fraaie mini-poster. De serie bestaat uit de delen Bloemen, Insecten, Vlinders en Vogels.
| Artikelnummer | 9789043927826 |
|---|---|
| ISBN | 9789043927826 |
| Taal | Nederlands |
| Aantal pagina's | 192 |
| Publicatiedatum | 2021 |
| Auteur | Kosmos Uitgevers |
| Breedte | 91 mm |
| Gewicht | 0.162 kg |
| Lengte | 140 mm |
| Hoogte | 16 mm |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|