VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Na het ongelooflijk grote succes van De slimste vogelgids (Zomereditie, Wintereditie en Junioreditie) is er nu ook De slimste vlindergids. In dit handige naslagwerk worden alle 100 dagvlinders van de Benelux voorgesteld en besproken. Ook de rups waaruit elke vlinder ontpopt wordt aan de hand van een foto in beeld gebracht. Net als in De slimste vogelgids besteedt Jan Rodts ook in dit boek aandacht aan de Rode-Lijstcategorie waartoe elke vlinder in Vlaanderen, Wallonië, Nederland en het Groothertogdom Luxemburg behoort.
De informatie bij elke vlindersoort wordt overzichtelijk weergegeven met behulp van een verspreidingskaartje van de Benelux. Want niet elke vlinder is in Vlaanderen even algemeen of zeldzaam als in de andere Benelux-landen en omgekeerd. In tegenstelling tot in zijn vogelgidsen rangschikt Jan Rodts de vlinders volgens kleurgroep en niet grootte, te beginnen met de bleke soorten zoals het koolwitje of het klein geaderd witje en eindigend met de donkere varianten zoals de atalanta.
Voor deze gids liet de auteur zich wetenschappelijk bijstaan door drie Vlaamse vlinderexperten: Dirk Maes, Daan Van Eenaeme en Hans Van Dijck.
| Artikelnummer | 9789057209413 |
|---|---|
| ISBN | 9789057209413 |
| Taal | Nederlands |
| Aantal pagina's | 312 |
| Publicatiedatum | 2025 |
| Auteur | Jan Rodts |
| Breedte | 146 mm |
| Gewicht | 0.592 kg |
| Lengte | 19 mm |
| Hoogte | 220 mm |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|