VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Robin Roodborst ontdekt de vogels in de tuin. Maar Robin vindt dat maar niks! ‘Want dit is toch zeker mijń tuin?!’ In ‘Dit is mijń tuin’ leren kinderen niet alleen de bazige roodborst kennen, maar nog tien andere bekende tuinvogels. Welke vogels komen eten in de winter, wie maakt er een nestje, wat eten ze en wat kun je voor de vogels doen?
Dit vrolijke prentenboek is voor jonge kinderen en iedereen die van vogels houdt. Met QR-code op iedere pagina kom je nog meer te weten over de vogels en speel je zelfs de geluiden af!
| Artikelnummer | 9789050117715 |
|---|---|
| ISBN | 9789050117715 |
| Aantal pagina's | 32 |
| Auteur | Vera de Backker, Rob Buiter |
| Breedte | 210 mm |
| Gewicht | 0.219 kg |
| Lengte | 208 mm |
| Hoogte | 6 mm |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|