VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Deze Energieboomstam zit boordevol met calorierijk voer waar vogels dol op zijn. Geef het een mooi plekje in uw tuin en geniet van de vogels die er op af komen. De boomstam kunt u eventueel opnieuw vullen met vogelpindakaas, zodat u weer opnieuw kunt genieten van de vogels.
| Artikelnummer | 104940127 |
|---|---|
| Breedte | 60 mm |
| Gewicht | 0.55 kg |
| Lengte | 60 mm |
| Hoogte | 260 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Geschikt voor | Voedertafel, Klaar om op te hangen |
| Calorieën per 100g | 491 |
| Belangrijkste ingrediënten | Tarwe, Haver, Mais, Sorghum (rode dari), Rundervet, Zwarte zonnebloempitten, Gestreepte zonnebloempitten, Zonnebloemharten, Gierst |
| Analytische bestandsdelen | Vocht 8.78%, Ruw eiwit 9.8%, Ruw vet 26.9%, Ruwe celstof, Ruw as 2.2%, Koolhydraten 52.3% |
| Diersoort | Vogel |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|