VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
De Garland hangende voedertafel mag niet onderschat worden! Het is een zeer ruime voedertafel, waardoor je meerdere vogels tegelijk kunt voeren. Handig als je regelmatig wachtrijen ziet bij je bestaande voedertafels of als je graag een paar verschillende zaadmengsels vanaf dezelfde tafel aanbiedt.
De meeste van onze zaadmengsels kunnen vanaf de Garland worden aangeboden, maar we raden onze Hi-Energy No Mess en Premium voedertafelmix van harte aan. Bied geen hele pinda's aan op een tafel als deze. Pinda's voer je met een speciaal daarvoor bestemde pindasilo, zodat jonge vogels alleen kleine stukjes per keer kunnen pakken.
De Garland is gemaakt van duurzaam FSC-gecertificeerd hout en heeft een handige kantelbare rand die schoonmaken heel gemakkelijk maakt. Je klapt de rand omhoog en gebruikt een schraper om de etensresten van de voedertafel te verwijderen.
Het dak houdt de vogels droog tijdens het eten en het voer ook, waardoor het langer vers blijft. De ingebouwde touwhanger is sterk en stevig.
Geef deze voedertafel een mooie plek in een boom of hang hem op aan een stevige beugel en geniet van de vogels die er op af komen.
Afmetingen en specificaties:
| Artikelnummer | 300150119 |
|---|---|
| Breedte | 480 mm |
| Gewicht | 2.55 kg |
| Lengte | 250 mm |
| Hoogte | 300 mm |
| Capaciteit | 1.1 Litres |
| Merk | CJ Wildlife |
| Vogelsoort | Pimpelmees, Koolmees, Putter, Groenling, Vink, Huismus, Roodborst, Winterkoning, Merel |
| Diersoort | Vogel |
| Materiaal | Wood (FSC® 100%), Hout (FSC® 100%) |
| Kleur | Groen |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|