VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Deze voedertafel is voorzien van stevige ophangkoorden waarmee je hem gemakkelijk ophangt aan een voederpaalsysteem of in een boom. Zelfs in een kleine tuin is er altijd wel een plek voor te vinden.
Hij is voorzien van een geperforeerde metalen bodem. Hierdoor blijft er geen water op de voedertafel staan en de poedercoat behandeling zorgt ervoor dat de bodem niet gaat roesten.
In deze range zijn meer voedersystemen en nestkasten verkrijgbaar.
Producent: CJ WildBird Foods Ltd.
Milieu: voorzien van een blanke laklaag op waterbasis en metaal is met een poedercoating behandeld voor een langere duurzaamheid.
Gebruiksvriendelijkheid: voorzien van stevig ophangkoord en een geperforeerde metalen bodem.
Waarschuwing: niet geschikt voor pinda’s
| Artikelnummer | 936150125 |
|---|---|
| Breedte | 298 mm |
| Gewicht | 0.96 kg |
| Lengte | 298 mm |
| Hoogte | 58 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Vogelsoort | Huismus, Merel, Koolmees, Pimpelmees, Roodborst, Winterkoning, Vink, Groenling, Putter, Zanglijster |
| Diersoort | Vogel |
| Materiaal | Wood (FSC® 100%), Hout (FSC® 100%) |
| Kleur | Bruin |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|