VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Een verhaal over een warm nest waarin het veilig opgroeien is.
Zal Kleine Kraai uitvliegen en zijn kracht, kleur en inventiviteit leren omarmen? Met expressieve illustraties van Alain Verster in een rijk kleurenpalet. Een verrassend prentenboek over een parmantige, kwetsbare kraai die niet snel zijn kopje laat hangen.
Kleine Kraai komt net uit het ei. Hij vindt de wereld en iedereen die er woont prachtig. Hij ontdekt al snel dat alle dieren verschillende talenten hebben en hij steekt zijn bewondering niet onder stoelen of banken. Maar zijn de andere dieren ook zo genereus? Dankzij zijn eigen optimisme, en de warme liefde en het vertrouwen van zijn ouders ontdekt Kleine Kraai wat kraaien allemaal kunnen en vooral hoe heerlijk het is om jezelf te zijn.
| Artikelnummer | 9789462917019 |
|---|---|
| ISBN | 9789462917019 |
| Taal | Nederlands |
| Aantal pagina's | 32 |
| Publicatiedatum | 2023 |
| Auteur | Brigitte Minne |
| Breedte | 255 mm |
| Gewicht | 0.371 kg |
| Lengte | 10 mm |
| Hoogte | 253 mm |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|