VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze (6) partners (zie partnerlijst) voor het personaliseren van advertenties. Je kunt jouw toestemming op ieder moment aanpassen in onze cookieverklaring, die je ook kunt bereiken via de link onderaan de pagina via ‘Cookies’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Let op, het gaat hier om een uitvouwkaart.
Met deze handige uitvouwkaart leer je in een oogopslag alle Nederlandse dagvlinders herkennen. Afmetingen, determinatiekenmerken en vliegtijden maken herkenning extra makkelijk. Alle dagvlinders die je in Nederland kunt zien Met tips voor het herkennen van moeilijke soorten Praktische uitvouwkaart in handig formaat In samenwerking met de Vlinderstichting.
| Artikelnummer | 9789050117418 |
|---|---|
| ISBN | 9789050117418 |
| Aantal pagina's | 16 |
| Auteur | Knnv Uitgeverij |
| ISBN | 9789050117418 |
| Taal | Nederlands |
| Aantal pagina's | 16 |
| Auteur | Knnv Uitgeverij |
| Breedte | 104 mm |
| Gewicht | 0.151 kg |
| Lengte | 16 mm |
| Hoogte | 211 mm |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|