VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
De spijsvertering van egels is ingericht op de vertering van insecten en vlees. Bio-Paté voor egels is een vochtrijke voeding en bevat biologisch vlees. Deze licht verteerbare voeding wordt zeer graag gegeten door onze actieve stekelige vriendjes. Voor de egels in winterslaap gaan moeten ze een goede vetreserve aanleggen om de winter te kunnen overleven. Door ze voer aan te bieden zijn ze verzekerd van een goede maaltijd. En ze zullen je tuin geregeld terug weten te vinden. Verwijder de folie van het kuipje en serveer direct!
| Artikelnummer | 190130119 |
|---|---|
| Breedte | 90 mm |
| Gewicht | 0.1 kg |
| Lengte | 23 mm |
| Hoogte | 90 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Geschikt voor | Speciaal voederhuis |
| Calorieën per 100g | 900 |
| Belangrijkste ingrediënten | Rundervet, Kip, Mineralen, Zonnebloemolie, Gedroogde aloë vera |
| Analytische bestandsdelen | Vocht 81%, Ruw eiwit 10%, Ruw vet 5.5%, Ruwe celstof 0.5%, Ruw as 2.5% |
| Diersoort | Egel |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|