VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Haal de natuur gezellig naar binnen met deze vlinder mok van Myrte. Myrte begon jaren geleden met het tekenen van een ijsvogeltje en kon daarna niet meer stoppen met het tekenen van vogels. Ze ontwerpt graag producten die kleur brengen. Ze tekent voor jou, als je ook zo van natuur houdt.
Deze mok is voorzien van een tekening van een distelvlinder. Deze range bestaat uit verschillende mokken. Allemaal voorzien van de kenmerkende Myrte tekeningen met mooie kleurstellingen. De mokken zijn gemaakt van porselein en zijn vaatwasserbestendig.
| Artikelnummer | 979290119 |
|---|---|
| Breedte | 115 mm |
| Gewicht | 0.24 kg |
| Lengte | 100 mm |
| Hoogte | 100 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Paars, Sering |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|