VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Dit kikker- en paddenhuis vormt een ideaal onderkomen voor bruine en groene kikkers en padden. Tevens is het geschikt voor salamanders. Fraai vormgegeven, degelijk uitgevoerd in vurenhout en afgewerkt met en blanke lak op waterbasis.
Plaats het Kikker- en paddenhuis op een rustige, schaduwrijke of koele plek in je tuin. Helemaal optimaal is een plaats in de buurt van een vijver of sloot. Doe er wat bladafval in om het nog aantrekkelijker te maken. Met een natuurlijke uitstraling en vervaardigd van hout.
| Artikelnummer | 910180125 |
|---|---|
| Breedte | 197 mm |
| Gewicht | 0.78 kg |
| Lengte | 246 mm |
| Hoogte | 93 mm |
| Merk | Natuurpunt |
| Diersoort | Kikker |
| Materiaal | Wood (FSC® 100%), Hout (FSC® 100%) |
| Kleur | Bruin |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|