VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Door het compacte formaat is de Specht zeer goed te hanteren en wordt vogels kijken een geweldige ervaring. Beginnen met vogelen? Dan is de Specht jouw eerste echte top verrekijker. De duurzame porro prisma's zorgen voor een zeer helder kijkerbeeld, omdat deze weinig reflectievlakken hebben (4 om precies te zijn), zodat vrijwel geen licht door reflecties verloren gaat en meer licht de kijker verlaat (dus een hogere lichttransmissie). De Specht is helemaal waterdicht en gevuld met droog stikstofgas tegen het beslaan van de lenzen.
De handligging van de stoere Specht is zeer goed en het grote centrale scherpstelwiel is makkelijk bereikbaar met een goede grip, zodat scherpstelling ook met handschoenen aan uitstekend gaat. Met de indraaibare oculairs kan de ideale oogafstand worden gerealiseerd, daarmee is de Specht ook prima geschikt voor brildragers. De instelbare afstand van 5 meter is prettig om ook vlinders en insecten dichtbij te kunnen bekijken, zonder dat je ze in de hand hoeft te nemen. Met de 8x vergroting neem je de prachtigste details weer, die je van ver niet zou ontdekken. Wordt geleverd inclusief luxe draagtas, draagriem en gratis Startkaart Vogels kijken.
| Artikelnummer | 962420125 |
|---|---|
| Gezichtsveld op 1.000 meter | 132m |
| Close focus | 5m |
| Oogafstand | 16mm |
| Vergroting | 8x |
| Objectiefdiameter | 30mm |
| Garantie | 5 years |
| Drukwaterdicht | Ja |
| Breedte | 126 mm |
| Gewicht | 0.47 kg |
| Lengte | 45 mm |
| Hoogte | 117 mm |
| Merk | Natuurpunt |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|