VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Ga je vaker de natuur in om vogels te kijken en wil je weinig gewicht mee op pad? Dan is dit waarschijnlijk een goede verrekijker voor jou: klein, zeer handzaam, betrouwbaar en met een uitstekende beeldkwaliteit.
De Vink 8x25 is een ideale, lekker compactere (dag-)verrekijker van nog geen 300 gram voor iedereen die nog niet een heel dure compact-kijker uit het topsegment wil aanschaffen. Deze verrekijker is zowel geschikt voor intensiever gebruik als voor recreatieve doeleinden. Deze kleine porro prisma verrekijker is zeer betrouwbaar en van bekende kwaliteit. Door de soepele scherpstelling en de prettige rubberen bekleding is de Vink makkelijk en comfortabel te bedienen. Het kijkbeeld is helder en scherp door de meervoudige (full multi) coatings. De kijker is spatwaterdicht en geschikt voor brildragers door de traploze indraai oculairen. De 8x vergroting zorgt voor een rustig kijkbeeld en een gezichtsveld van 105 m. U krijgt 30 jaar garantie. De Vink 8x25 wordt geleverd met draagtasje, comfortabele draagriem en oculair beschermdoppen.
| Artikelnummer | 962440125 |
|---|---|
| Gezichtsveld op 1.000 meter | 105m |
| Close focus | 2.7m |
| Oogafstand | 16mm |
| Pupiluittrede | 3.1mm |
| Vergroting | 8x |
| Objectiefdiameter | 25mm |
| Garantie | 30 years |
| Drukwaterdicht | Splashproof |
| Breedte | 95 mm |
| Gewicht | 0.299 kg |
| Lengte | 80 mm |
| Hoogte | 93 mm |
| Merk | Natuurpunt |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|