VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Voer je e-mailadres hieronder in om een notificatie te ontvangen wanneer het product weer op voorraad is:
‘Petersons vogelgids van alle Europese vogels’ is al jarenlang een betrouwbare en inspirerende kennisbron voor zowel beginnende als gevorderde vogelaars. Met verspreidingskaarten.
De klassieker ‘Petersons vogelgids van alle Europese vogels’ is al sinds 1954 zo’n verkoopsucces dat je zou denken dat iedere vogelliefhebber hem al heeft – de vraag naar dit boek is echter onveranderd. Niet voor niets: deze vogelgids is een overzichtelijk, compleet, rijk geïllustreerd standaardwerk, dat tegelijkertijd handzaam en praktisch is. Naast alle Europese soorten wordt ook elke tot de Nederlandse lijst behorende vogelsoort beschreven. Daarnaast worden in het hoofdstuk ‘Dwaalgasten’ 170 voor Europa zeldzame vogels behandeld. Dat maakt Petersons gids tot een uniek naslagwerk. Inclusief prachtige kleurenillustraties en verspreidingskaarten.
| Artikelnummer | 9789043933056 |
|---|---|
| ISBN | 9789043933056 |
| Taal | Nederlands |
| Aantal pagina's | 328 |
| Publicatiedatum | 2024 |
| Auteur | Roger T. Peterson |
| Breedte | 191 mm |
| Gewicht | 0.634 kg |
| Lengte | 32 mm |
| Hoogte | 125 mm |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|