VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Met pindacakes doe je de tuinvogels een groot plezier. Ze krijgen essentiële vetten en oliën binnen die ze het hele jaar door goed kunnen gebruiken. Pindacakes zijn gemaakt van plantaardige en dierlijke vetten, gecombineerd met zuiver pindameel. Bij deze variant zijn zaden toegevoegd. De pindacakes kunnen los worden opgehangen, maar zijn tevens geschikt voor deze pindacakehanger.
| Artikelnummer | 100200119 |
|---|---|
| Breedte | 85 mm |
| Gewicht | 0.5 kg |
| Lengte | 85 mm |
| Hoogte | 140 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Geschikt voor | Speciaal voederhuis, Klaar om op te hangen |
| Calorieën per 100g | 684 |
| Belangrijkste ingrediënten | Rundervet, Pindameel, Zonnebloemharten, Zwarte zonnebloempitten, Mais, Rode Dari, Gele gierst, Havermout |
| Analytische bestandsdelen | Vocht 3.68%, Ruw eiwit 12.48%, Ruw vet 62.48%, Ruwe celstof 1.81%, Ruw as 1.33%, Koolhydraten 18.03% |
| Diersoort | Vogel |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|