VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Vakantiegevoel voor de tuinvogels! Deze pindakaaspothouders bestaan uit drie delen, een zitstokje, een ophanghaak en de stoffen houder. Deze onderdelen schuif je eenvoudig in elkaar. Een pot vogelpindakaas erin en de vogels kunnen smullen!
De stof is stevig en waterafstotend. Aan de onderkant van deze houder kun je eventueel nog een extra Malibu hangen. Dit doet je door de hanger van de onderste pindakaaspothouder te haken aan het zitstokje van de bovenste. Je kunt er zo meerdere onder elkaar hangen.
Bovendien is de Pindakaaspothouder Malibu in meerdere kleuren verkrijgbaar.
| Artikelnummer | G-351750119-351760119-351770119 |
|---|---|
| Breedte | 141 mm |
| Gewicht | 0.03 kg |
| Lengte | 15 mm |
| Hoogte | 222 mm |
| Capaciteit | 1 |
| Merk | CJ Wildlife |
| Diersoort | Vogel |
| Materiaal | Katoen |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|