VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Vetblokken zitten boordevol met essentiële oliën en vetten en zijn een waardevolle bron van natuurlijke energie voor de vogels. Precies wat je tuinvogels nodig hebben, vooral in de koudere maanden. Deze smaakvariant bevat extra pinda’s. Pinda’s zijn calorierijk. Geef je tuinvogels een energieboost met deze vetblokken.
Verkrijgbaar in verschillende smaakvarianten.
| Artikelnummer | 101200119 |
|---|---|
| Breedte | 105 mm |
| Gewicht | 0.31 kg |
| Lengte | 30 mm |
| Hoogte | 150 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Geschikt voor | Voedertafel, Speciaal voederhuis |
| Calorieën per 100g | 685 |
| Belangrijkste ingrediënten | Gemengde zaden, Pinda's, Plantaardige olie |
| Analytische bestandsdelen | Ruw eiwit 19.2%, Ruw vet 63.5%, Ruwe celstof 1.9%, Ruw as 1.6% |
| Diersoort | Vogel |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|