VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Verwen de vogels in je tuin met deze biologische vetbollen, speciaal ontwikkeld om hun energiebehoefte te ondersteunen tijdens koude wintermaanden of het hele jaar door.
Onze biologische vetbollen bestaan uit 100% plantaardig vet en zijn gemaakt van 100% biologisch geteelde ingrediënten. Deze vetbollen bevatten geen dierlijke producten. Er zijn ook geen chemische bestrijdingsmiddelen of kunstmest gebruikt tijdens de teelt. Dit aanvullend voer heeft een hoog vetpercentage.
De vetbollen zijn samengesteld uit zorgvuldig geselecteerde, biologische ingrediënten, zoals zonnebloempitten, pinda’s, en vet, die niet alleen een voedzame traktatie bieden, maar ook bijdragen aan de gezondheid van de vogels.
Gebruik voor het voeren van vetbollen een vetbolhouder of een ander soort voedersysteem speciaal geschikt is voor vetbollen.
| Artikelnummer | 100450119 |
|---|---|
| Breedte | 110 mm |
| Gewicht | 0.51 kg |
| Lengte | 170 mm |
| Hoogte | 55 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Geschikt voor | Voedertafel, Speciaal voederhuis |
| Calorieën per 100g | 452 |
| Belangrijkste ingrediënten | Biologische tarwe, Biologische maïs, Biologisch palmvet, Biologische zonnebloempitten, Biologisch calciumcarbonaat, Biologisch gierstzaad, Biologische havervlokken |
| Analytische bestandsdelen | Ruw eiwit 8.2%, Vocht, Ruw vet 23.7%, Ruwe celstof 3.9%, Ruw as 5.2%, Koolhydraten |
| Vogelsoort | Pimpelmees, Koolmees, Zwarte mees, Kuifmees, Glanskop, Matkop, Staartmees, Ringmus, Huismus, Boomklever, Grote bonte specht |
| Diersoort | Vogel |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|