VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Deze zwarte zonnebloempitten zijn biologisch. Dit betekent dat er bij de teelt geen gebruik is gemaakt van kunstmest of bestrijdingsmiddelen. Biologisch geteelde producten zijn puur en van de hoogste kwaliteit. Met biologische zwarte zonnebloempitten krijgen vogels gezonde calorieën binnen.
Zwarte zonnebloempitten hebben vergeleken met gestreepte zonnebloempitten een hoger oliegehalte. Daardoor krijgen vogels meer energie binnen. De zorgvuldig geselecteerde zonnebloempitten zijn makkelijk te openen door kleine vogels. Wanneer je de zwarte zonnebloemzaden aanbiedt, zullen vrijwel alle vogels deze zelf pellen om de kern op te eten. Duiven eten wel de hele pit op. De meeste vogels eten alleen de kern en ze pellen hun zaadjes op de voederplek of nemen het zaadje mee en doen het elders. Wanneer ze het op de voederplek doen, blijven de schillen achter.
| Artikelnummer | 230260119 |
|---|---|
| Breedte | 287 mm |
| Gewicht | 2.5 kg |
| Lengte | 84 mm |
| Hoogte | 368 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Geschikt voor | Voedertafel, Voederhuisjes, Grondvoeding, Voedersilo |
| Calorieën per 100g | 495 |
| Belangrijkste ingrediënten | Biologische zwarte zonnebloemen |
| Analytische bestandsdelen | Ruw eiwit 14.1%, Ruw vet 37.2%, Ruwe celstof 27.7%, Ruw as 2.9% |
| Vogelsoort | Huismus, Merel, Koolmees, Pimpelmees, Roodborst, Vink, Groenling, Spreeuw, Ringmus, Kuifmees, Staartmees, Putter, Halsbandparkiet |
| Diersoort | Vogel, Eekhoorn |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|