VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Deze halve kokosnoot is gevuld met calorierijk vet aangevuld met eiwitrijke meelwormen en insecten. Beide zijn belangrijke voedingsstoffen voor vogels om het hele jaar door gezond te blijven. Geef de kokosnoot een mooi plekje in uw tuin en geniet van de vogels die erop afkomen.
De kokosnoot is een duurzaam systeem om vogelvoer in aan te bieden. Wanneer de vogels ze leeggegeten hebben gooit u de lege kokosnoot gewoon bij het gft-afval.
| Artikelnummer | 105350119 |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Gewicht | 0.1 kg |
| Lengte | 45 mm |
| Hoogte | 180 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Geschikt voor | Voedertafel, Klaar om op te hangen |
| Calorieën per 100g | 473 |
| Belangrijkste ingrediënten | Tarwemeel, Rundervet, Pindameel, Gemengde zaden, Gedroogde meelwormen 0.01%, Insecten 0.01% |
| Analytische bestandsdelen | Vocht 7.6%, Ruw eiwit 7%, Ruw vet 32.2%, Ruwe celstof 2.3%, Ruw as 0.8% |
| Diersoort | Vogel |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|