VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
De naam zegt het al, deze energierol zit bomvol met calorierijke ingrediënten. Voor vogels is dit erg belangrijk. Het zorgt dat ze warm blijven tijdens koude periodes en geeft ze energie, waardoor ze niet zo gemakkelijk ten prooi kunnen vallen voor katten of andere roofachtige dieren.
De energierol is voorzien van een touw waardoor hij makkelijk op te hangen is. Geef hem een rustige plek in de schaduw.
| Artikelnummer | 104960119 |
|---|---|
| Breedte | 65 mm |
| Gewicht | 0.35 kg |
| Lengte | 65 mm |
| Hoogte | 125 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Geschikt voor | Voedertafel, Klaar om op te hangen |
| Calorieën per 100g | 462 |
| Belangrijkste ingrediënten | Tarwe, Haver, Mais, Sorghum (rode dari), Rundervet, Zwarte zonnebloempitten, Gestreepte zonnebloempitten, Zonnebloemharten, Gierst, Pinda's, Calciumcarbonaat |
| Analytische bestandsdelen | Vocht 9.1%, Ruw eiwit 8.79%, Ruw vet 22.8%, Ruw as 3.8%, Koolhydraten 55.5% |
| Diersoort | Vogel |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|