VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Deze energierol is special ontwikkeld voor onze SingingFriend Sam houder. De energierol zit boordevol calorieën. Vogels zijn bijvoorbeeld dol op het energierijke pindameel.
Plaats de energierol in de SingingFriend Sam houder en geniet van de vogels die eropaf komen.
| Artikelnummer | 102020120 |
|---|---|
| Breedte | 180 mm |
| Gewicht | 0.245 kg |
| Lengte | 60 mm |
| Hoogte | 60 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Geschikt voor | Voedertafel, Speciaal voederhuis |
| Calorieën per 100g | 530 |
| Belangrijkste ingrediënten | Gemengde zaden, Plantaardige olie |
| Analytische bestandsdelen | Vocht 7.8%, Ruw eiwit 7.9%, Ruw vet 35.5%, Ruwe celstof 2.7%, Ruw as 1.5% |
| Diersoort | Vogel |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|