VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Wil je meer vogels naar je tuin lokken? Deze energierollen met meelwormen zijn een bewezen favoriet. Met een zachte structuur en toegevoegde meelwormen bieden ze een energierijke en eiwitrijke boost waar vogels het hele jaar door van genieten.
Geproduceerd in Europa en ontwikkeld met het welzijn van vogels in gedachten, zijn ze een eenvoudige manier om meer activiteit en variatie naar je voederplek te brengen.
De zachte vetmix maakt deze energierollen geschikt voor een breed scala aan tuinvogels. De toegevoegde meelwormen leveren essentiële eiwitten en ondersteunen vogels tijdens veeleisende periodes zoals het broedseizoen en koudere maanden.
Dit uitgebalanceerde recept helpt vogels sterk, actief en goed gevoed te blijven gedurende het hele jaar.
Deze energierollen zijn eenvoudig te gebruiken. Plaats ze in een speciale energierolhouder of breek ze in kleinere stukjes en bied ze aan op een voedertafel.
Perfect voor tuinen, balkons of terrassen, overal waar je graag vogels van dichtbij bekijkt.
| Artikelnummer | 103420119 |
|---|---|
| Breedte | 110 mm |
| Gewicht | 0.54 kg |
| Lengte | 195 mm |
| Hoogte | 32 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Belangrijkste ingrediënten | Tarwemeel, Vetten en oliën, Pinda's, Zaden, Meelwormen |
| Analytische bestandsdelen | Ruw eiwit 9.7%, Ruw vet 25%, Ruwe celstof 3.1%, Ruw as 1.2% |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|