VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Wil je meer vogels naar je tuin lokken? Deze energierollen met bessen zijn bij veel vogels favoriet. Met een zachte, makkelijk te eten structuur en extra meelwormen bieden ze een voedzame en energierijke traktatie waar vogels het hele jaar door voor terugkomen.
Geproduceerd in Europa en ontwikkeld met de behoeften van vogels in gedachten, vormen ze een eenvoudige en betrouwbare manier om meer leven, kleur en vogelgezang naar je buitenruimte te brengen.
De zachte vetmix maakt deze energierollen geschikt voor een grote verscheidenheid aan tuinvogels. De toevoeging van meelwormen zorgt voor extra eiwitten en ondersteunt vogels tijdens drukke periodes zoals het broedseizoen of tijdens koudere maanden wanneer hun energiebehoefte hoger is.
Deze energierollen kun je eenvoudig aanbieden op een manier die past bij jouw tuin of balkon. Gebruik ze in een speciale energierolhouder of breek ze in kleinere stukjes en leg ze op een voedertafel.
Perfect voor tuinen, balkons of terrassen, overal waar je graag vogels observeert.
| Artikelnummer | 103400119 |
|---|---|
| Breedte | 110 mm |
| Gewicht | 0.54 kg |
| Lengte | 195 mm |
| Hoogte | 32 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Belangrijkste ingrediënten | Tarwemeel, Vetten en oliën, Pinda's, Zaden, Bessen, Rode voedingskleurstof |
| Analytische bestandsdelen | Ruw eiwit 9.6%, Ruw vet 25%, Ruwe celstof 3.1%, Ruw as 1.2% |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|