VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
De ANWB Amfibieën- en reptielengids van Jeroen Speybroeck & Wouter Beukema is met ruim 200 foto's hét handboek om een amfibie of reptiel snel te herkennen. In samenwerking met RAVON.
In deze unieke ANWB-natuurgids van Jeroen Speybroeck & Wouter Beukema vind je alle amfibieën- en reptielensoorten die er in Europa te vinden zijn. De 221 soorten zijn gedetailleerd beschreven, compleet met hun specifieke kenmerken, verspreiding en habitat. Met de ruim 200 foto's kun je een amfibie of reptiel snel herkennen; 370 tekeningen tonen de kleinste details. Het boek bevat 155 actuele verspreidingskaartjes om te zien waar je ze kunt aantreffen. Kortom, een overzichtelijk ingedeelde gids met handige determinatiesleutels en een complete checklist. Met medewerking van HYLA, de amfibieën- en reptielenwerkgroep van Natuurpunt en RAVON, de onderzoeks- en kennisorganisatie voor amfibieën, reptielen en vissen in Nederland.
| Artikelnummer | 9789021586724 |
|---|---|
| ISBN | 9789021586724 |
| Taal | Nederlands |
| Aantal pagina's | 432 |
| Publicatiedatum | 2022 |
| Auteur | Jeroen Speybroeck |
| Breedte | 140 mm |
| Gewicht | 0.637 kg |
| Lengte | 196 mm |
| Hoogte | 24 mm |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|