VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze (6) partners (zie partnerlijst) voor het personaliseren van advertenties. Je kunt jouw toestemming op ieder moment aanpassen in onze cookieverklaring, die je ook kunt bereiken via de link onderaan de pagina via ‘Cookies’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Geheel geactualiseerde 3e editie! Al jaren de best verkochte vogelgids. Met ruim 900 vogelsoorten van Europa, inclusief kenmerken en detailtekeningen. Volledig geactualiseerd voor Nederland en België.
2023; 3e herziene en geactualiseerde editie voor Nederland en België.
Het standaardwerk voor elke vogelliefhebber en al jaren de best verkochte vogelgids in de Benelux!
In de ‘ANWB Vogelgids van Europa’ staan alle ruim 900 vogelsoorten die je op ons continent kunt tegenkomen. Inclusief Noord-Afrika en grote delen van het Midden-Oosten.
| Artikelnummer | 9789043930253 |
|---|---|
| ISBN | 9789043930253 |
| Aantal pagina's | 480 |
| Auteur | Lars Svensson |
| ISBN | 9789043930253 |
| Taal | Nederlands |
| Aantal pagina's | 480 |
| Publicatiedatum | 2023 |
| Auteur | Lars Svensson |
| Breedte | 147 mm |
| Gewicht | 0.853 kg |
| Lengte | 30 mm |
| Hoogte | 198 mm |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|